اشاره ای با 48درصد کیفیت!

خبر اینکه؛ امروز توی اداراه ی ما، محصول یک مناسب سازی جدید برای افراد دارای معلولیت به بهره برداری رسید.

دستگاه کارت پرسنلی رو برام آوردن پایین. دیگه از فردا بابا فقط تا در ورودی باهام میاد بقیه شو - با این ویلچر جدیده - خودم میرم و کارت می زنم.

البته همه با اثر انگشت شناسایی می شن ولی دستگاه هیچ کدوم از انگشتای منو نخوند. یعنی با کیفیت پایینی انگشت منو شناسایی می کرد که گفتن فردا صبش اذیتم می کنه و هی باید انگشتمو بذارم و ... اینا که دستام خسته میشن. بالاترین کیفیتش ۴۸ درصد بود و مربوط به انگشت اشاره. انگشت قدبلنده ی دست راستم 40 درصد، اشاره ی دست چپمم یه چیزی تو همین مایه هاااا.

 اما اینکه خودم کارت می زنم برای من دنیایییییییه. خوشحالم و از همه ی دنیا ممنون.

 

راستی نیلو دیشب گفت، چقدر نوشتنام به معلولیت ربط پیدا کرده جدیدا!

/ 3 نظر / 10 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[گل] سلام علیکم[گل] _______(¯`:´¯) _____ (¯ `•✦.•´¯) _____ (_.•´/|`•._) _______ (_.:._) __________¶ __________¶ امام رضا علیه السلام فرمودند: نماز اقرار به ربوبيت خداوند عزوجل است و نفى انباز از او و ايستادن در برابر خداوند جبار جل جلاله با خوارى و مسكنت و خضوع و اعتراف (به عـظـمت او) وطلب بخشش گناهان گذشته و نهادن پيشانى بر خاك روزى پنج بار براى تعظيم خـداى عـزوجـل, نماز موجب مى شود كه بنده به ياد خدا باشد و او را فراموش نكند و به ناسپاسى وگردنكشى دچار نشود و خاشع و فروتن باشد و راغب و طالب زيادتى در دين و دنيا باشد. عـلاوه بـر ايـنـهـا, نـمـاز مـوجـب مى شود كه انسان از گناه بازايستد و شب و روز پيوسته به ياد خداى عزوجل باشد تا اين كه مبادا بنده سرور و مدبر و آفريننده خويش را فراموش كند و بر اثر آن به گردنكشى و طغيان و نافرمانى روى آورد. آستان او وى را از معاصى باز مى دارد و از هر گونه فساد جلوگيرى مى كند.[گل]

هاجر

می گما بیا از این کیفیت استفاده کنیم، برنامه از من، کیفیت 48 درصدی از تو! بلکه ما هم پولدار بشیم، والا :)))

مانی

چه هیجان انگیز!